اینورتر

VFD-E اینورتر دلتا

 اینورتر دلتا سری VFD-E :میکرو درایو بدون سنسور. سری VFD-E نشان دهنده اسب بخار کم قدرت ، گشتاور ثابت ، درایو دارای امتیاز IP20 است. در طراحی ماژولار با کارتهای پسوند قابل انعطاف و عملکرد داخلی PLC ، درایو E امکان نوشتن و اجرای برنامه های ساده نردبانی را فراهم می کند.

VFD-B اینورتر دلتا

اینورتر دلتا سری VFD-B :درایو AC بردار حلقه باز و بسته بدون حسگر. سری VFD-B نمایانگر درایو AC هدف اصلی NEMA1  دلتا است. درایو سری VFD-B دارای گشتاور ثابت است که دارای کنترل بردار حلقه ای باز و بسته می باشد. Delta یک خروجی اختیاری با سرعت بالا 2000 هرتز را ارائه می دهد که به درخواست مشتری می تواند از طریق کارخانه برنامه ریزی شود.

VFD-EL اینورتر دلتا

سری VFD-EL :اینورتر سری VFD-EL ، از درایوهای میکرو نسل جدید است. این دستگاه در فیلتر EMI ، سوئیچ RFI ، اشتراک گذاری خودکار باتری DC برای نصب در کنار طرفین ، تشخیص دقیق فعلی ، حفاظت از اضافه بار و صفحه کلید داخلی ساخته شده است.

VFD-V اینورتر دلتا

 اینورتر سری V :

درایو AC وکتور کنترل فشار / گشتاور. گزینه های V / F ، حلقه باز ، حلقه بسته و گزینه های کنترل سرعت بالا. کلیه درایوهای سری VFD-V دارای گشتاور ثابت و متغیر هستند. این درایو بردار flux 1rated NEMA قادر به 0-3000 هرتز در حالت V / F است و پاسخ سریع ، کنترل موقعیت موقعیت سروو و تنظیم سرعت را ارائه می ده

VFD-S اینورتر دلتا

تعریف اینورتر سری S : هدف اصلی میکرو درایو. Delta Electronics مقرون به صرفه ترین درایو هدف عمومی است. درایو سری VFD-S به دلیل ویژگی فرکانس حامل کم سر و صدا و استفاده آسان از صفحه کلید مشهور است.

VFD-C200 اینورتر دلتا

 با وجود موتورهای قدرت مدرن و تکنولوژی پیشرفته ریز پردازنده ، موتورهای اسپیندل قادر به کنترل سرعت موتور ، کنترل خودکار و صرفه جویی در انرژی می باشند. استفاده از موضع قوی در فن آوری الکترونیک قدرت ، سری VFD دلتا ، موتورهای AC دقیقا سرعت و گشتاور را کنترل می کند ، به راحتی بار افزایش یافته را کنترل می کند ، و حالت های کنترل و کنترل پیکربندی متعدد را فراهم می کند و از طیف گسترده ای از صنایع برای افزایش و بهبود اتوماسیون دستگاه استفاده می شود.

VFD-VL اینورتر دلتا

تعریف اینورتر سری VL :درایو موتور سری VFD-VL که برای آسانسورها طراحی شده است ، مبتنی بر سالها تجربه در زمینه طراحی درایوهای موتور AC است و آخرین فن آوری کنترل اتخاذ شده در VFD-VL ، قابلیت اطمینان و ایمنی بالایی را به شما ارائه می دهد. تمام ویژگی های VFD-VL پاسخگویی به نیازهای بازار است ، به عنوان مثال کنترل ترمز برای موتورها ، برق پشتیبان ، حلقه ترمز داخلی ، تنظیم خودکار پارامترهای موتور ، رابط های متعدد رمزگذار ، عملکردهای ارتباطی پرحرف و حفاظت از خود و غیره.

VFD-M اینورتر دلتا

اینورتر دلتا سری M :درایو بی سیم ، بدون میکروفن ، طراحی جمع و جور ، مناسب برای کاربردهای کوچک و متوسط اسب بخار است.درایو سری M طراحی شده است تا عملیات فوق العاده کم صدا را انجام دهد و شامل چندین تکنولوژی نوآورانه است که باعث کاهش تداخل می شود.