042fc49b58dc24f5aaf530c41ab91ede

مهره بال اسکرو FSC

05b2748546abc34a858bb37ae19fda5b

مهره بال اسکرو FSH

29c8aee3ce23dd049d9edf157a763df6

مهره بال اسکرو FSI

FDI مهره بال اسکرو

شرکت هایوین (HIWIN) کارخانه ای تایوانی می باشد ، که بیشتر قطعات در دستگاهها و ماشین آلات صنعتی موجود در ایران از محصولات این شرکت است.

پیچ های مخصوص توپ های زمینی در برنامه های کاربردی که به دقت و موقعیت تکراری بالایی دارند ، حرکت صاف و ماندگاری طولانی دارند. پیچ های معمولی نورد برای کلاس های کاربردی با دقت کمتری استفاده می شوند اما هنوز هم نیاز به راندمان بالا و عمر طولانی دارند. پیچ های غلتکی نورد درجه ای دقیق بین نوارهای بسته بندی شده با درجه معمولی و میله های توپ با دقت بالاتر دارند. در بسیاری از برنامه ها می توان از آنها برای جایگزین کردن توپهای مخصوص زمین با دقت مشابه استفاده کرد.

پیچ های توپ ، همچنین به نام پیچ های یاتاقان توپ ، پیچ های چرخشی و غیره تشکیل شده است که شامل یک پیچ و مهره پیچ و مهره ای است که با توپ ها و مکانیسم بازگشت توپ ، لوله های برگشتی یا کلاه های برگشتی تشکیل شده است. پیچ ها معمولی ترین نوع پیچ های مورد استفاده در ماشین آلات صنعتی و ماشین های دقیق هستند. کارکرد اصلی یک نوار توپ ، تبدیل حرکت دوار به حرکت خطی یا گشتاور به رانش است و بالعکس ، با ویژگی های دقت بالا ، برگشت پذیری و کارایی.

دانلود کاتالوگ مهره بال اسکرو FSC

دانلود کاتالوگ مهره بال اسکرو FSH

دانلود کاتالوگ مهره بال اسکرو FSI

دانلود کاتالوگ مهره بال اسکرو FDI

جهت مشاوره و سفارش محصول با کارشناسان ما تماس بگیرید