81cdcec256b9a135bebbcd0e6c03b400
5ba689937a88fe7aac6ef6512b85f5c2

SHN

f6079f09c6934bc3da3f0da613e26219

THK

 لینیرگاید

راهنمای خطی به نوعی از حرکت خطی اجازه می دهد تا از عناصر نورد مانند توپ یا غلتک استفاده کند . با استفاده از عناصر چرخشی بین ریل و بلوک ، یک مسیر راهنمای خطی می تواند به حرکت خطی با دقت بالا دست یابد . در مقایسه  با اسلایدهای سنتی ، ضریب اصطکاک برای یک پیشرو خطی فقط 1/50 است . به دلیل اثر مهار بین ریل و بلوک هدایت خطی می تواند بارها را در همه جهات (بالا / پایین – چپ / راست – جلو / عقب ) ببرد . با استفاده از این ویژگی ها ، راهنماهای خطی می توانند دقت حرکت را به ویژه در مواقع پیچ های دقیق توپ بسیار افزایش دهند.  شرکت Hiwin  و THK چندین سری راهنمای خطی را ارائه می دهد که هر کدام گزینه های مختلفی برای اندازه ، قابلیت بارگیری ، دقت  و موارد دیگر دارند.

راهنماهای خطی سری HG با ظرفیت بار و استحکام بالاتر از سایر محصولات مشابه با شیار قوس دایره ای و بهینه سازی ساختار طراحی شده اند که این ویژگی دارای رتبه بار برابر در جهت های شعاعی ، جهت جانبی معکوس ، و خود هم ترازی برای جذب خطا در نصب است . بنابراین  راهنماهای خطی سری HIWIN HG می توانند با سرعت بالا ،  دقت بالا و حرکت خطی صاف به طول عمر بالایی برسند. محدوده بار اصلی پویا  : 11.38KN – 208.36 KN

با توجه به جا افتادن سری HG هایوین در ایران ، می توان گفت این مدل از محصول بیشترین درخواست از سوی صنعتگران را دارا می باشد .

انواع بلوک :

HIWIN انواع مختلفی از راهنمای خطی را ارائه می دهد که از نوع فلنج دار (لبه دار – HGW) و مربع (بدون لبه – HGH) و طول بلند و معمولی هستند.  از نظر ارتفاع مونتاژ کم و سطح نصب بزرگتر ، نوع فلنج برای کاربرد بار سنگین لحظه مناسب است.

انواع ریل :

علاوه بر نوع استاندارد نصب از بالا ،  HIWIN نوع نصب ریل از پایین ، پهن یا باریک ، ارتفاع بلند یا کوتاه را نیز به مشتریان ارائه می دهد.

جهت مشاوره و سفارش محصول با کارشناسان ما تماس بگیرید